Hakkımızda


  Viranova Bilgisayar, ülkemizde bilgisayarın daha yeni yeni önem kazanmaya başladığı 80'li yıllarda kurulmuş ve süreç içerisinde bilgisayar-donanım, işletim sistemleri, özel yazılımlar, ticari yazılım paketleri satışları, sistem kurulumu, eğitim ve danışmanlık konularındaki faaliyetlerini sürdürmüştür.

  Yine aynı dönemlerde PC'ler üzerinde uygulamaya konulan ağ teknolojileri (Novell Network) konusunda çözümler üreten ve hizmet sunan ilk firmalardan biri olmuştur.

  Ticari yazılım paketi konusunda şu anda pazarın lideri olan Logo Yazılım'ın ilk bayilerinden olan firmamız hali hazırda tüm LBS ürünlerinin eğitim, destek ve uygulama hizmetlerini ödüllere layık bir şekilde sürdürürken, ürettiği özel yazılımlar ile sektörel çözümler de sunmuştur.

  90'lı yıllara gelindiğinde LAN - WAN teknolojilerinin önem kazanmasıyla birlikte Microsoft, Intel, Cisco ve Symantec ürünleri üzerinde yoğunlaşarak kurumsal çözüm projelerini hayata geçirmiştir.

  Sektördeki güvenini ve titiz çalışma prensiplerini hiçbir zaman yitirmeyen firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli yenilemiş ve bilgisayar sektörünün önde gelen dev firmalarının çözüm ortağı olmuştur.

  Süreç içerisinde istihdam ettiği birçok çalışanını sektöre profesyonel meslek sahibi ya da girişimci olarak kazandırırken, hali hazırda yetiştirmekte olduğu stajyerlerini meslek sahibi yapabilmek adına eğitim görevini de üstlenmiştir.

  1984 yılından bu yana yaklaşık olarak 2.500 müşterisine hizmet götüren firmamızın birikim ve tecrübesinin yaratmış olduğu güven yarınlara da referans olmaya devam edecektir.İletişim


Viranova Bilgisayar Sistemleri Ltd. Sti.
Nisbetiye, Gazi Güçnar Sk. No:4, 34340
Beşiktaş / İstanbul / TÜRKİYE
Telefon: +90 212 989 19 54
E-mail: info@viranova.com.tr